Lennon: To było frustrujące

0
Lennon Brown
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon był sfrustrowany brakiem zwycięstwa swojego zespołu w niedzielnym spotkaniu przeciwko Kilmarnock. Pomimo, że The Bhoys byli stroną dominującą, ostatecznie tylko zremisowali 1:1.

? To było frustrujące. Strzeliliśmy świetnego gola, ale następnie straciliśmy gola w fatalny sposób. Następnie zdominowaliśmy przeciwnika w drugiej połowie, ale brakowało nam trochę przekonania w decydujących momentach. To nie był najgorszy występ, jaki widziałem w naszym wykonaniu, od kiedy jestem trenerem. Jestem rozczarowany, że nie wyjechaliśmy z trzema punktami, ale widać było, że niektórzy gracze wciąż potrzebują czasu, aby dojść do najwyższej formy.

? Rozumiem, że Kilmarnock dążyło do utrzymania remisu i grali w taki, a nie inny sposób. To od nas zależało, czy przechylimy szalę zwycięstwa na naszą korzyść i myślę, że brakowało nam trochę decyzyjności. Jeśli chodzi o dominację w grze, to zrobiliśmy to i z naszego punktu widzenia straciliśmy dziś punkty. Gracze nie są jeszcze w szczytowej formie i brakuje im nieco rytmu, ale wszystko zmieni się w miarę upływu czasu. Przed nami kilka długich tygodni.

Źródło: www.celticfc.net