Lennon: To była nasza najlepsza gra na St Mirren Park od dłuższego czasu

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon był zachwycony kolejnym imponującym występem swojego zespołu. The Hoops w środowy wieczór pokonali na wyjeździe St. Mirren 4:0 w spotkaniu Scottish Premiership.

– To była nasza najlepsza gra na St Mirren Park od dłuższego czasu. W pierwszej połowie prezentowaliśmy się dobrze, ale czasami oddawaliśmy piłkę zbyt łatwo, popełniając kilka błędów. Porozmawialiśmy z zawodnikami na ten temat w przerwie i po zmianie stron byli wspaniali. Uważam, że mogliśmy wygrać to spotkanie o wiele wyżej – powiedział trener Celticu Glasgow po ostatnim gwizdku sędziego.

– Spadło na nas wiele słusznej krytyki po porażce z St. Mirren na Celtic Park, więc chcieliśmy to naprawić. Musimy utrzymać teraz taką formę do końca sezonu.

– Nasza gra była dziś bardzo zrównoważona i mieliśmy dobrą kontrolę w drugiej połowie. Scott Brown był wspaniały w drugiej połowie i to motywowało wszystkich do jeszcze cięższej pracy.

– Wspaniale jest widzieć, jak gracze uzyskują formę, do której wiemy, że są zdolni. Nie jest łatwo tu przyjechać i wygrać taką ilością bramek.

Źródło: www.celticfc.net