Lennon: To był wspaniały występ mojego zespołu

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon pochwalił swoją drużynę za postawę w niedzielnym meczu z St.Johnstone zakończonym zwycięstwem 2:1. Dla ekipy The Bhoys było to już czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu.

? To był wspaniały występ mojego zespołu i moim zdaniem całkowicie zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Mogliśmy wygrać ten mecz o wiele wyżej, grając na naprawdę trudnym boisku i myślę, że zagraliśmy świetną piłkę nożną ? powiedział trener Celticu Glasgow.

? Pod koniec pierwszej połowy całkowicie zdominowaliśmy rywala i mogliśmy zdobyć jednego lub dwa gole. Zamiast tego musieliśmy gonić wynik, ale determinacja, którą pokazali zawodnicy po stracie bramki była doskonała. Mogli łatwo się poddać, ale w tej chwili są w świetnym nastroju i to świetna wyjazdowa wygrana.

? Rozpoczęliśmy mecz dość spokojnie, ale im dłużej trwała pierwsza połowa, tym lepiej graliśmy. W drugiej połowie straciliśmy gola, ale nie podłamaliśmy się. Było zupełnie odwrotnie, nasza mowa ciała była świetna. Zawodnicy pokazali charakter, osobowość i jakość.

? W środę czeka nas kolejny mecz. W tej chwili jesteśmy w dobrej formie i chcemy po prostu to kontynuować.

Źródło: www.celticfc.net