Lennon: St Johnstone to zespół, który ciężko złamać

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow może zaliczyć ostatnie tygodnie do udanych. Podopieczni Neila Lennona powrócili na ścieżkę zwycięstw, pokonując Kilmarnock, Motherwell oraz St. Mirren. W niedzielę Celtic rozegra kolejne spotkanie, a jego rywalem będzie St.Johnstone.

Trener Celticu, Neil Lennon doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwania, jakie stoi przed jego zespołem i wie, że jego drużyna będzie musiała rozegrać kolejny świetny mecz, aby zdobyć komplet punktów.

? St Johnstone to zespół, który ciężko złamać. Powinniśmy byli wygrać z nimi mecz na Celtic Park. Z naszego punktu widzenia straciliśmy wówczas słabego gola pod koniec meczu. St Johnstone nie traci wielu bramek w tym sezonie, ponieważ są dobrze zorganizowani. Odnieśli naprawdę dobre zwycięstwo przeciwko Livingston, kończąc ich świetną serię, więc będzie to dla nas trudny mecz ? powiedział szkoleniowiec Celticu Glasgow podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

? Jeśli chodzi o nas, to uważam, że jeżeli utrzymamy obecną dynamikę, a gracze pozostaną w szczytowej formie, będziemy wyglądać jak zespół, którym byliśmy w zeszłym roku ? szalony, silny, wysokiej jakości i to wszystko, o co teraz prosimy zawodników.

Źródło: www.celticfc.net