Lennon: Spekulowanie o moich następcach jest wysoce lekceważące

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon podczas konferencji prasowej przed meczem z Hamilton Academical wypowiedział się na temat medialnych spekulacji dotyczących jego przyszłości oraz tego, kto zostanie jego następcą w roli trenera The Bhoys.

Słaba postawa Celticu w obecnym sezonie, sprawia że w mediach sporo mówi się o zwolnieniu Irlandczyka, a potencjalnymi następcami są takie nazwiska jak Rafael Benitez, Eddie Howe, Roy Keane i Frank Lampard.

Neil Lennon uważa, że pojawiające się spekulacje są wysoce lekceważące i zapowiedział, że drużyna najprawdopodobniej zostanie jeszcze wzmocniona w końcówce zimowego okienka transferowego.

? Jest to wysoce lekceważące, ale wielu trenerów zmaga się z podobnymi sytuacjami ? powiedział trener Celticu Glasgow.

? Nie sądzę, żeby to było słuszne i nie sądzę, aby były do tego jakiekolwiek postawy, więc po prostu to ignoruję.

? Rozmawiam z Peterem Lawwellem (prezesem) praktycznie codziennie o obowiązkach klubu, zespołu, okienku transferowym, więc po prostu pracuję tak jak zwykle.

? Chcemy pozyskać nowych graczy. Przyglądamy się kilku zawodnikom i uważamy, że mamy braki kadrowe na jednej lub dwóch pozycjach i mamy nadzieję, że sfinalizujemy rozmowy w ciągu najbliższych kilku dni.

? Nie wiem, czy będą to transfery definitywne, a może będzie to po prostu wypożyczenie jednego lub dwóch graczy do końca sezonu. W naszym mniemaniu są to opcje, które mogą być opłacalne i mogą uczynić nas silniejszym zespołem.

Źródło: www.celticfc.net