Lennon: Przez cały sezon graliśmy świetną piłkę

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon był bardzo zadowolony z wywalczenia przez ekipę The Bhoys 9 tytułu mistrza Szkocji z rzędu. Według trener decyzja o zakończeniu rozgrywek była w pełni uzasadniona.

? To wspaniałe uczucie, jestem bardzo dumny z graczy. To niewiarygodne osiągnięcie, a bycie częścią tego sukcesu jest czymś wyjątkowym i myślę, że również na to zasłużyłem. To wielka sprawa także dla fanów, zwłaszcza w tych trudnych czasach i mam nadzieję, że to da im duży zastrzyk pozytywnej energii.

? To najlepsze co przytrafiło nam się w tym sezonie, z którego jestem zadowolony. Podobała mi się nasza gra w europejskich pucharach, zwycięstwo w Puchar Ligi oraz praca z piłkarzami i sztabem każdego dnia.

? Niezależnie czy spojrzymy na pierwszą połowę sezonu, czy na drugą, graliśmy świetną piłkę nożną. Styl gry sprawiał mi przyjemność, podobnie jak ilość bramek, a także indywidualna gra wielu zawodników.

? Fakty są takie, że byliśmy w fantastycznej formie i graliśmy bardzo ekscytującą, atakującą i płynną piłkę, czy to w pierwszej połowie sezonu, czy w drugiej połowie sezonu. 

? Myślę, że wreszcie podjęto właściwą decyzję w związku z zakończeniem sezonu, a gracze mogą być bardzo dumni ze swoich osiągnięć.

Źródło: www.celticfc.net