Lennon: Powinniśmy byli wygrać to spotkanie

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu, Neil Lennon był rozczarowany faktem, że pomimo znaczącej przewagi w grze, jego drużyna nie była w stanie pokonać Livingston w spotkaniu rozgrywanym w ramach zmagań w Scottish Premiership.

– Uważam, że graliśmy bardzo, bardzo dobrze z przodu, ale z naszego punktu widzenia straciliśmy dwa bardzo słabe gole. To kolejny remis, a remisy naprawdę szkodzą nam w tym sezonie. Jest ich zbyt wiele – powiedział trener Celticu Glasgow po zakończeniu spotkania.

– Callum McGregor rozegrał kolejny świetny mecz, podobnie jak Elyounoussi. W drugiej połowie było widać w naszej grze hart ducha i graliśmy naprawdę dobrą piłkę, ale nie mogliśmy znaleźć drogi do bramki.

– Ich bramkarz miał kilka świetnych interwencji. Mieliśmy przewagę, ale traciliśmy dziwne bramki. Kilku naszych zawodników poślizgnęło się i być może warunki odegrały w tym rolę, ale mimo to jestem bardzo rozczarowany, że nie wygraliśmy tego meczu.

– Nasza reakcja na stratę bramki była genialna. Mieliśmy dobre sytuacje i strzeliliśmy dwa bardzo dobre gole. W drugiej połowie wyglądaliśmy na naprawdę mocnych. Miałem wrażenie, że jesteśmy w stanie wygrać ten mecz trzema lub czterema bramkami. W każdym meczu zawsze potrzebujesz dwubramkowej przewagi, aby mieć pewien komfort i dziś było to dobitnie widać.

– Mecze na Tony Macaroni Arena zawsze są ciężkie. Nasz rekord tutaj nie jest powalający i jest to kolejna gra, która niestety nam uciekła.

Źródło: www.celticfc.net