Lennon: Obecny sezon jest dla nas bardzo udany

1
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, Neil Lennon w rozmowie z oficjalną stroną klubową podzielił się swoją opinią dotyczącą obecnego sezonu.

Celtic Glasgow po raz czwarty z rzędu zdobył Puchar Ligi Szkockiej, rozegrał bardzo dobre spotkania w fazie grupowej Ligi Europy, gdzie The Bhoys dwukrotnie pokonali rzymskie Lazio, dotarli do półfinału Pucharu Szkocji przed zawieszeniem rozgrywek i wypracował 13-punktową przewagę nad Rangers FC w rozgrywkach Scottish Premiership.

? W kraju byliśmy absolutnie fantastyczni. Puchar Ligi był jedynym trofeum, którego nie wygrałem jako menadżer, więc wspaniale było zdobyć go po raz pierwszy, a sposób, w jaki to zrobiliśmy, był dość dramatyczny i wyjątkowy.

? Było wiele fantastycznych wydarzeń. Graliśmy bardzo dobrze w fazie grupowej Ligi Europy. Wyjazd do Rzymu na mecz z Lazio i wygrana była bardzo, bardzo wyjątkowa dla wszystkich związanych z klubem. Również sam styl w jakim wygraliśmy był wyjątkowy.

? Pojawienie się niektórych graczy, takich jak Frimpong i konsekwencja takich piłkarzy jak Brown, McGregor, Edouard, Christie, Forrest, Jullien pokazuje, że to jest świetny sezon. Kris Ajer także radzi sobie świetnie.

Źródło: www.celticfc.net

1 KOMENTARZ

  1. W lidze nie mamy sobie równych od wielu lat. Szkoda europejskich pucharów, bo mogliśmy osiągnąć więcej. Wygrane z Lazio cieszą.