Lennon: Nigdy nie tracę wiary w ten zespół

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon podsumował sobotnie spotkanie The Bhoys z ekipą Dundee United, które zakończyło się wygraną mistrzów Szkocji 1:0.

? Myślę, że zagraliśmy bardzo, bardzo dobrze. Co prawda musieliśmy długo czekać na gola, ale myślę, że w pełni na to zasłużyliśmy i jestem zachwycony wynikiem i występem moich piłkarzy.

? Albian Ajeti spisał się naprawdę dobrze. Miał świetny finisz, a to bardzo dobre, ponieważ napastnicy zawsze chcą wywrzeć dobre pierwsze wrażenie po swoim transferze do nowego klubu. Próbujemy przyspieszyć jego aklimatyzacje tak szybko, jak to tylko możliwe, ponieważ uważamy, że będzie dużym wzmocnieniem udowodnił to dzisiaj.

? Jest dobrym graczem. Świetnie radził sobie w Bazylei. Nie wyszło mu w West Hamie, ale transfer do Celticu to dla niego nowe życie.

? Postawa moich zawodników była absolutnie niesamowita, przez co nigdy nie tracisz wiary w ten zespół. Wiedzą, jak iść dalej do przodu, byli cierpliwi i dostali to, na co zasłużyli. To była dobra gra, zadziorna, wymagająca skupienia ze strony moich zawodników.

Źródło: www.celticfc.net