Lennon: Nie odpuszczamy walki o tytuł

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu, Neil Lennon wierzy, że jego zespół może odrobić w drugiej części sezonu stratę punktową do Rangers FC i odwrócić losy rywalizacji o tytuł mistrza Szkocji na swoją korzyść.

Zespół Parkhead po porażce 0:1 w bezpośrednim meczu z Rangersami na Ibrox w zeszły weekend, ma obecnie 19 punktów straty do liderów Premiership. The Bhoys mają jednak do rozegrania zaległe trzy spotkania, które bezwzględnie muszą wygrać.

? Nie mogę się doczekać meczów, które są przed nami. Myślę, że gracze mają podobne odczucia. Mamy swoje cele, marzenia i wciąż mamy dużo spotkań do zagrania ? powiedział trener Celticu Glasgow na łamach Celtic TV.

? Nie rezygnujemy z ligi w żadnym wypadku, ale wiemy, że od teraz będziemy musieli być w świetnej formie i będziemy w stanie to zrobić.

Opiekun Celticu FC przekazał także pozytywne informacje na temat wracających po kontuzji, Mikey?a Johnstona i Jamesa Forresta.

? W tym roku mocno odczuwamy brak tej dwójki. To wyjątkowi zawodnicy, posiadający wrodzony talent, którzy mogą zmienić dynamikę naszej gry. Mikey Johnston nie miał szczęścia do do unikania kontuzji, więc dobrze jest widzieć go z powrotem. James Forrest także wraca, ale ma za sobą sporą przerwę, co jest ogromną stratą dla nas, ponieważ przez lata był naszym kluczowym graczem.

Źródło: www.celticfc.net