Lennon: Myślimy tylko o każdym kolejnym meczu

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Neil Lennon zdradził podczas konferencji prasowej przed meczem z Ross County, że na tym etapie sezonu Celtic koncentruje się wyłącznie na sobie i ma nadzieje na kontynuacje zwycięskiej serii, która trwa już od pięciu spotkań.

Lennon ma świadomość, że Ross County zrobi wszystko, aby zdobyć punkty w walce o utrzymanie, ale dodał, że jego drużyna jest skupiona tylko na tym, co zamierza zrobić.

? Ross County nie grało od kilku tygodni i znalazło się na ostatnim miejscu w tabeli, więc jestem pewien, że będą bardzo zmotywowani, aby uzyskać jakiś pozytywny wynik. W zeszłym roku mieli dobry sezon i będą starali się odnaleźć dawną formę. Musimy patrzeć tylko na siebie, utrzymywać naszą serię i starać się, aby nasze występy były na dobrym poziomie ? powiedział Lennon.

? Ostatnio graliśmy całkiem nieźle, chociaż w drugiej połowie meczu z Aberdeen mieliśmy pewne problemy. W ciągu ostatniego miesiąca nasza sytuacja wyglądała trochę lepiej. Ważne jest, abyśmy pojechali na mecz z Ross County z pewnością siebie, utrzymać naszą wydajność. W tej chwili myślimy tylko o każdym kolejnym meczu.

? Graliśmy bardzo dobrze przez 30-40 minut w środę wieczorem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze i mamy nadzieję na utrzymanie obecnej formy od teraz do końca sezonu.

Źródło: www.celticfc.net