Lennon: Musimy bazować na naszych dwóch ostatnich zwycięstwach

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Trener Neil Lennon jest przekonany, że Celtic FC może oprzeć się na swoich dwóch ostatnich zwycięstwach, aby zrewanżować się St. Mirren za porażkę w ostatnim spotkaniu.

Celtic Glasgow wygrał z St. Mirren 2: 1, kiedy we wrześniu gościł na St Mirren Park, ale Święci odwrócili wynik, gdy niecałe dwa tygodnie temu wygrali na Celtic Park.

? Ostatni mecz z St. Mirren był dla nas bardzo bolesny. Z pewnością czasami brakowało nam koncentracji. Niecałe dwa tygodnie później znów zagramy ze sobą i poszukamy lepszej wydajności i będziemy bazować na naszych dwóch ostatnich występach ? powiedział trener Celticu.

? St. Mirren nie rozpoczęło zbyt dobrze ostatniego meczu, ale znaleźli dobry sposób na grę i wykazali konsekwencją. Nie bez powodu są na bardzo solidnej pozycji w lidze.

? W porównaniu z ostatnim meczem poprawiła się energia i mowa ciała moich zawodników. W poprzednich dwóch meczach zagraliśmy bardzo dobrze. Rozmawiałem z kilkoma graczami indywidualnie i wszyscy wydają się być w dobrym nastroju.

Źródło: www.celticfc.net