Lennon: Mamy duży szacunek do przeciwnika

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Celtic FC kontynuuje operację pt. awans do fazy grypowej Ligi Mistrzów. W kolejnej rundzie eliminacyjnej, rywalem The Bhoys będzie Riga FC. Poniżej zapis konferencji prasowej z udziałem trenera mistrzów Szkocji, Neila Lennona.

? Europejskie puchary są dodatkowym bodźcem. To stymuluje zawodników i kibiców, a udział w europejskich rozgrywkach jest ważny dla nas jako klubu.

? Chcemy spróbować poprawić wynik w zeszłym roku. Mieliśmy świetną fazę grupową Ligi Europy, ale najpierw musimy przebrnąć przez dwie bardzo trudne rundy. W tej chwili na tym się skupiamy i miejmy nadzieję, że doświadczenie z zeszłego sezonu pomoże nam w tych meczach.

? Traktujemy spotkanie z Riga FC bardzo poważnie. Szanujemy naszych przeciwników i będziemy mieli silny zespół na to spotkanie.

? Zagramy z dala od domu przeciwko stosunkowo nieznanym przeciwnikom. Staramy się przygotować najlepiej, jak potrafimy. Zachowują czyste konto, więc są trudnym zespołem do rozbicia. W osobie Mbombo mają bardzo fizycznego, silnego środkowego napastnika.

Źródło: www.celticfc.net