Lennon: Jesteśmy w świetnej formie

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon wziął w piątek udział w konferencji prasowej przed meczem z Rangers FC. Poniżej zapis rozmowy trenera The Bhoys z mediami.

? Przygotowaliśmy się najlepiej, jak potrafiliśmy. Wszystkie nasze przygotowania są już zakończone, więc jesteśmy gotowi na każdą sytuację, która się pojawi. Jesteśmy w świetnej formie, wygraliśmy osiem ostatnich gier, strzeliliśmy wiele bramek, więc nie możemy się doczekać meczu ? powiedział Lennon.

? Obie drużyny są w stanie grać bardzo dobrą piłkę nożną. Gramy u siebie, więc ważne jest, abyśmy utrzymali naszą formę w spotkaniach na Celtic Park. Myślę, że to będzie fizyczne, szybkie spotkanie, jak wszystkie inne derby.

? Gra bez kibiców nie jest idealnym rozwiązaniem, ale musimy to zaakceptować. Nadal uważam, że powinniśmy raczej wcześniej niż później wpuścić kibiców na stadion, ale musimy zaakceptować to, co mówią władze i grać najlepiej jak potrafimy bez ich wsparcia.

? Żaden mecz w lidze nie będzie miał większego wpływu na przebieg sezonu. Wygrana daje zwycięzcom psychologiczną przewagę.

? Wszyscy gracze są gotowi do gry. Wszyscy mieli czas na grę, niektórzy więcej niż inni, ale są gotowi. Nasza motywacja jest ogromna. Reszta to kwestia utrzymania emocji w ryzach i próba narzucenia swojej gry.

Źródło: www.celticfc.net