Lennon: Jestem zachwycony naszą postawą

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon był zadowolony z postawy jego graczy w wygranym 2:0 meczu z Hamilton Academical na Celtic Park.

? To był bardzo dobry, bardzo pozytywny występ. Stworzyliśmy dużo sytuacji strzeleckich i mogliśmy wygrać zdecydowanie wyżej. Nastawienie zawodników było dobre i pokazaliśmy wysokiej jakości futbol. To był dobry występ całego zespołu, a także dobry występ indywidualny poszczególnych zawodników ? powiedział Celticu Glasgow po zakończeniu spotkania.

? Bardzo dobrze poruszaliśmy się dziś po boisku i rozprowadzaliśmy piłkę. Jestem zachwycony. Nie wiem, ile strzałów na bramkę oddaliśmy dziś wieczorem, ale było ich dobrze ponad 20, więc był to bardzo dobry występ. Myślimy teraz o spotkaniu z St. Mirren w sobotę. Zanotowali dziś dobry wynik, więc nie będzie to łatwe, ale nie możemy się doczekać tego meczu.

Griffiths i Edouard byli w środę nieustannym zagrożeniem dla obrońców Hamilton, a Neil Lennon był zadowolony, widząc, że duet napastników dobrze współpracował z linią pomocy.

? Nie grali zbyt wiele razem w tym sezonie, ale kiedy grają razem, są bardzo dobrzy. Obaj strzelili bramki dziś wieczorem ? powiedział trener Celticu.

? Uważam, że Elyounoussi całkiem dobrze ich uzupełniał, a McGregor, Soro i Turnbull byli świetni w pomocy. To był bardzo dobry występ i bardzo podobała mi się gra dzisiaj.

Źródło: www.celticfc.net