Lennon: Drużynie brakuje pewności siebie

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon podsumował niedzielne spotkanie swojego zespołu przeciwko St.Johnstone. Według Lennona, jego drużynie brakuje pewności siebie.

? Jestem bardzo rozczarowany, że nie wygraliśmy. Myślę, że brakuje nam czegoś w wykończeniu akcji, ale mieliśmy mimo wszystko wystarczająco szans, aby zdobyć gola. Nie możemy w tej chwili zachować czystego konta, z jakiegokolwiek powodu. Zdominowaliśmy przeciwnika, kontrolowaliśmy mecz, a skończyło się gonieniem wyniku w grze, nad którą mieliśmy kontrolę. Zawodnikom zdecydowanie brakuje odrobiony pewności siebie w tym momencie.

? W pierwszej połowie z jakiegoś powodu byliśmy niepewni. Staraliśmy się, aby zawodnicy wyszli na murawę zrelaksowani spróbowali zagrać w swoim stylu, ale mieli z tym problem.

? W drugiej połowie zagraliśmy bardziej w naszym stylu. Stwarzaliśmy szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy, a później strzeliliśmy sobie w stopę, tracąc bramkę z niczego. Wydaje się, że jest to symptomatyczne dla obecnego stanu rzeczy.

? Potrzebujemy odrobiny świeżości, ponieważ mieliśmy dużo gier. Moim zdaniem gracze nie robią tego, co mogliby zrobić i jest to kwestia psychologiczna.

Źródło: www.celtcifc.net