Lennon: Dopóki pracuję w Celticu, będę dawał z siebie wszystko każdego dnia

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon wyznał podczas konferencji prasowej przed meczem z Aberdeen, że czuje się komfortowo jako trener zespołu mistrza Szkocji, biorąc pod uwagę jego obecną sytuację w lidze.

Lennon póki co jest daleki od realizacji przedsezonowego celu, jakim było zdobycie 10 z rzędu mistrzostwa Szkocji i wiele wskazuje na to, że Celtic będzie musiał uznać w tym roku wyższość Rangersów.

? Tak naprawdę jako trener nigdy nie możesz czuć się bezpiecznie na swoim stanowisku, zwłaszcza gdy przechodziłeś przez trudne chwile ? stwierdził trener Celticu.

? Mimo wszystko czuję się całkiem dobrze w chwili obecnej i dopóki się nie zmieni, będę dawał z siebie wszystko każdego dnia.

W swoim oficjalnym oświadczeniu dotyczącym kwestii finansowych, Celtic odniósł się także do sytuacji w drużynie i poinformował, że nie zamierza podejmować pochopnych decyzji, których mógłby żałować. Lennon stwierdził, że informacja ta nie wpłynęła na standardy jego pracy.

? W ogóle nie wpłynęło to na moją pracę ani procesy myślowe. To dla mnie nowość przechodzić przez taki proces. Nie doświadczyłem tego wcześniej. Nie mogę odpowiedzieć, czy zostaną podjęte ostateczne decyzje, których chcieli kibicie. W tej chwili po prostu prowadzę drużynę z dnia na dzień i meczu na mecz.

Źródło: www.celticfc.net