Lennon: Czekamy na wsparcie kibiców

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon ma nadzieję, że kibice powrócą niebawem na stadiony w Szkocji. Celtic rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu, podczas którego podejmie próbę zdobycia 10 tytułu mistrzowskiego z rzędu. Trener The Bhoys wierzy, że kibice będą brać udział w tym niesamowitym wydarzeniu i walce o jego realizację.

? Wróciliśmy do treningów nieco ponad tydzień temu, co wywołało sporo oczekiwań i emocji. Wspaniale było zobaczyć ich wszystkich z powrotem.

? Wspaniale jest być tutaj w Celtic Park. Boisko wygląda pięknie, słońce świeci i wszyscy jesteśmy gotowi do treningów. 

? Zawodnicy wrócili do treningów w naprawdę dobrej dyspozycji. Jestem zachwycony. Wykonali naprawdę dobrą robotę i najwyraźniej utrzymywali się w dobrej dyspozycji podczas pandemii, więc po prostu pragną wrócić teraz do gry.

? Wciąż nie wiemy do koca, kiedy wróci futbol w Szkocji, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozpocząć sezon najlepiej jak potrafimy.

? Niektórzy gracze nie mogą się doczekać rozgrywek, a kibice są wielką częścią tego, ponieważ są synonimem fantastycznego wsparcia. Póki co nie będą z nami, ale mam nadzieje, że będzie to krótkoterminowe rozwiązanie.

? Nasi kibice są wspaniali i jestem bardzo wdzięczny za ich wsparcie. Kiedy jesteś fanem Celticu, masz swoją tożsamość, a to znaczy wiele dla jednostek i rodzin.

? Najbliższy sezon będzie ekscytujący i gwarantujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby odnieść historyczny sukces.

Źródło: www.celticfc.net