Lennon: Chcemy wykorzystać fakt, że gramy na Parkhead

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu, Neil Lennon wierzy, że jego drużyna upora się z węgierskim Ferencvarosem i awansuje do kolejnego etapu eliminacji Ligi Mistrzów. Poniżej zapis z konferencji prasowej trenera The Bhoys.

? Przed nami naprawdę ciężka przeprawa. Ferencvaros odniósł w zeszłym tygodniu zwycięstwo w dobrym stylu z Djurgardens. Ich wyjazdowy rekord w Lidze Europy w zeszłym roku był imponujący, więc znowu zapowiada się ciężki mecz. Będzie nam brakowało wsparcia kibiców, które jest dla nas zawsze kluczowe, ale nie brakuje nam motywacji ? powiedział Lennon.

? Mamy nadzieję, że uda nam się awansować. To może wymagać trochę cierpliwości, ponieważ przeciwnik jest dobrze zorganizowany i potrafi strzelać bramki, dlatego musimy być dobrze przygotowani.

? Musimy rozegrać dobry mecz i mamy nadzieję, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Jeśli chodzi o brak kibiców, to wiadomo, że bez nich nic nie jest takie samo, ale dostosowujemy się najlepiej, jak potrafimy. Tracimy dodatkową przewagę, którą normalnie byliby nasi fani, ale fakt, że  gramy Parkhead jest przyjemny i mam nadzieję, że możemy to wykorzystać na maksa.

Źródło: www.celticfc.net