Lennon: Chcemy pokazać poziom z meczu z Motherwell

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Przerwa spowodowana spotkaniami reprezentacji narodowych dobiegła końca i już w najbliższą sobotę, Celtic FC zmierzy się z Hibernian w kolejnym spotkaniu Scottish Premiership. Szkoleniowiec The Bhoys, Neil Lennon nie może się doczekać wznowienia rozgrywek.

? Przed przerwą na mecze reprezentacyjne odnotowaliśmy dobry występ i odnieśliśmy ważną wygraną, dlatego mamy wielką nadzieję, że uda nam się kontynuować to, na czym zakończyliśmy. To nie będzie łatwe, ale myślę, że ważne jest, abyśmy się ustabilizowali ? powiedział Lennon.

? Mamy teraz ogromną liczbę meczów do rozegrania, jeśli popatrzymy również na grudzień, więc dobrze jest szeroki skład, oraz zawodników do niego wracających. Jeśli będziemy kontynuować od miejsca, w którym skończyliśmy, będę zadowolony.

? Spotkanie z Hibernian to gra, na którą wszyscy czekamy i nie możemy się doczekać. Nie da się utrzymać spójności w doborze zespołu i trzeba rotować składem. Przed nami mecze w czterech rozgrywkach, biorąc pod uwagę Puchar Ligi, finał Pucharu Szkocji, Ligę Europy i oczywiście ligę.Naszym celem jest rywalizacja we wszystkich rozgrywkach.

Źródło: www.celticfc.net