Lennon: Chcemy, aby kibice mogli wspierać nas w walce o 10 mistrzostwo z rzędu

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon, ma nadzieje, że kibice The Bhoys będą mogli w przyszłym sezonie bardziej zaangażować się w walkę klubu o zdobycie 10 z rzędu tytułu mistrza Szkocji.

Celtic rozpocznie swoją rekordową próbę w lidze za zamkniętymi drzwiami, ale Lennon ma nadzieje, że kibice będą stopniowo wracać na trybuny w miarę trwania sezonu i ograniczenia ograniczeń społecznych.

? To wyjątkowa chwila, która zdarza się raz w życiu i chcę, aby to pokolenie kibiców było ogromną częścią tego ? powiedział Lennon na łamach klubowej telewizji.

? Chcę, aby nasi kibice odegrali w tym swoją rolę. Jednocześnie my chcemy odegrać naszą rolę sprawić, aby mogli być z nas dumni.

? Gra przy pustych trybunach na pewno będzie trudna dla kibiców i graczy, ale mam nadzieję, że ten okres upłynie szybko i odzyskamy te wspólnotę i solidarność.

? To sprawa pokoleniowa. Ten zespół i niektóre osoby w tym zespole dokonały naprawdę wyjątkowych, niesamowitych rzeczy i chcemy, aby był to kolejny sezon, o którym należy pamiętać. Oczekiwanie jest ogromne.

? Jako menadżer muszę pilnować wszystkiego, sprawić, aby gracze byli w jak najlepszej formie, ale nie sądzę, żeby potrzebowali dodatkowej motywacji.

? 11 czerwca rozpoczniemy przygotowania i mam nadzieję, że w ciągu tygodnia lub dwóch będziemy mogli rozpocząć trening w większych grupach, a wszystko to w celu przygotowania się do pierwszego meczu w sierpniu.

Źródło: www.celticfc.net