Lennon: Były momenty gry, w których radziliśmy sobie znakomicie

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon był zadowolony z postawy swojego zespołu w wygranym 2:1 meczu Motherwell, który odbył się w sobotę na Celtic Park.

? Były momenty gry, w których radziliśmy sobie znakomicie. Strzeliliśmy dwa gole, ale powinniśmy strzelić ich znacznie więcej. Nasza gra i energia były dziś dobre. Motherwell miało trochę szczęścia przy strzelonej bramce, co oczywiście zmieniło nieco psychologię gry. Nasza reakcja była jednak w porządku, było widać, że dążymy do tego, aby zdobyć trzeciego gola ? powiedział trener Celticu Glasgow.

? To było bardzo dobre zwycięstwo i ogólnie bardzo dobry występ. Przez 60-70 minut prezentowaliśmy się fantastycznie. Pod koniec meczu trochę się zaniepokoiliśmy, co jest zrozumiałe. Bramka dała Motherwell trochę tlenu. Byłem rozczarowany, że nie zdobyliśmy trzeciego gola, ponieważ mieliśmy na to mnóstwo okazji. Ogólnie było to dobre spotkanie i dobre trzy punkty.

21-letni Stephen Welsh został wybrany zawodnikiem meczu, a Neil Lennon pochwalił zaangażowanie i etykę gry młodego obrońcy.

? Stephen Welsh był silny i bardzo spokojny. Od dwóch, trzech lat znajduje się w drużynie i jest świetnym profesjonalistą, który bardzo dobrze wykorzystał swoją szansę. Zasługuje dziś na ogromne pochwały.

Źródło: www.celticfc.net