Kierownictwo Celticu o ostatnich wydarzeniach w klubie

0
Celtic FC
fot. www.celticfc.net

Podczas gdy Celtic FC przeżywa obecnie trudny okres na boisku, prezes klubu, Peter Lawwell potwierdził, że cały klub z wielką determinacją pracuję, aby odnieść sukces w tym sezonie i wspólnie iść do przodu.

Poniżej oświadczenie prezesa Celticu:

? Podobnie jak wszyscy, którym leży na sercu dobro Celticu, wszyscy w klubie odczuwają ten sam ból, rozczarowanie i frustrację po ostatnich wynikach zespołu. Jesteśmy przyzwyczajeni do wygrywania i oczywiście naszym celem zawsze będzie zwyciężanie. Nie ma żadnego samozadowolenia.

? Neil Lennon, gracze i pracownicy, którzy już tak wiele zrobili dla klubu, mają w tym udział. Nigdy nie byli bardziej zdeterminowani, aby odnieść sukces. Po cieszeniu się tak trwałym, bezprecedensowym sukcesem, teraz potrzebujemy siły w przeciwnościach z jakimi się zmagamy.

? Wiemy, że wielu kibiców Celticu podziela bardzo szczere i prawdziwe obawy, a klub nie pozostaje obojętny na nie. Każda decyzja podejmowana w klubie, podejmowana jest z myślą o jak najlepszym interesie klubu. Nie chodzi o jakąkolwiek osobę, ale o Celtic Football Club jako całą społeczność.

? Napotkaliśmy na wyjątkowe trudności na początku sezonu. Niektóre z nich były poza naszą kontrolą, ale oczywiście zdajemy sobie sprawę, że musimy się poprawić. Przed nami długa droga i wszyscy w klubie są gotowi na to wyzwanie.

Źródło: www.celticfc.net