Kenny: Nie mogę się doczekać mojego pierwszego meczu na Celtic Park

0
Jonjoe Kenny
fot. www.celticfc.net

Obrońca Celticu FC, Jonjoe Kenny, który kilka dni temu dołączył do zespołu The Bhoys na zasadzie wypożyczenia z Evertonu, ma już za sobą debiut w nowych barwach. 23-letni Anglik ma teraz szansę na rozegranie pierwszego spotkania na Celtic Park i jest podekscytowany tą perspektywą.

? Nie mogę się doczekać mojego pierwszego meczu na Celtic Park. To historyczny stadion, na którym rozgrywane były niesamowite spotkania. Nie mogę się doczekać, kiedy wybiegnę na jego murawę i zobaczymy dokąd mnie to zaprowadzi ? powiedział obrońca Celticu Glasgow.

? Decyzja, aby przyjechać do Celticu była dla mnie dość prosta. Dla mnie to obecnie największy klub w Szkocji. Historia Celticu FC sprawia, że nie mogłem odmówić przenosin do tego klubu i nie mogłem się doczekać finalizacji rozmów, kiedy otrzymałem ofertę z Glasgow. Nie mogłem doczekać się także przyjazdu i gry dla The Bhoys.

? Nie jestem osobą, która chce siedzieć na ławce, chcę grać. Everton zachował się fantastycznie, pozwalając mi tu przyjechać. Tak naprawdę nie wybiegam myślami do przodu. Chcę po prostu cieszyć się moim czasem w Celticu.

? Kiedy odniesiemy kilka zwycięstw, nasze występy się poprawią. Nie można zapomnieć o ostatnich dziewięciu latach i dotychczasowych sukcesach Celticu.

Źródło: www.celticfc.net