Kennedy: Wszystko co robił Lennon było próbą odniesienia sukcesu

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

John Kennedy zastąpił Neila Lennona na stanowisku trenera Celticu i poprowadzi ekipę The Bhoys do końca sezonu 2020/21. Kennedy ma nadzieję, że uda mu się wyprowadzić drużynę na właściwe tory na ostatnim etapie sezonu.

? Ostatnio mieliśmy trudne chwile i wszyscy w Celticu to odczuwali nie mniej niż Neil Lennon. Współpracowałem z nim bardzo blisko i bardzo dobrze go poznałem. Dał z siebie wszystko i działał dla dobra co Celticu, a wszystko, co zrobił było próbą odniesienia sukcesu. Miał świadomość, że w tym sezonie nie osiągnęliśmy jeszcze poziomu, który chcieliśmy ? powiedział tymczasowy trener Celticu.

? Neil Lennon poświęcił wiele swojego życia Celtikowi, zarówno jako zawodnik, jak i trener. Odniósł tutaj ogromny sukces, więc musimy pamiętać o pozytywach, które wniósł do klubu.

? Klub poprosił mnie, abym tymczasowo przejął zespół, z czego jestem bardziej niż szczęśliwy. Nie chodzi jednak o mnie, ale o dobro zespołu. Poprzez swoją pracę chce zrobić to co właściwe dla zespołu i to, co właściwe dla klubu. To wszystko, na czym mi zależy. Muszę odłożyć na bok swoje własne ego i ambicje i każdego dnia robić to, co właściwe i to, co pomoże nam ruszyć na przodu.

Źródło: www.celticfc.net