Kennedy: Spotkanie ze Slavią było bardzo wymagające dla Rangersów

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, John Kennedy ma nadzieję, że jego drużyna wykorzysta w nadchodzącym starciu z Rangers FC fakt, że miała zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie się o tego starcia.

Celtic Glasgow ostatni mecz ostatni mecz rozegrał 7 marca, remisując z Dundee United 0:0. podczas gdy Rangers FC grało w czwartek w Lidze Europy ze Slavią Praga.

? Spotkanie ze Slavią było bardzo wymagające dla Rangersów z fizycznego punktu widzenia. Będziemy starali się wykorzystać to podczas niedzielnego spotkania ? powiedział trener Celticu, John Kennedy podczas konferencji prasowej przed Old Firm Derby.

? Jesteśmy w dobrej formie. Od meczu Dunde United do teraz minęło dużo czasu i wykonaliśmy naprawdę dużo ciężkiej pracy. Podejdziemy do tego meczu z dobrą energią i świeżością, więc będziemy chcieli narzucić nasz styl gry.

? Rangersi to dobra drużyna, mieli bardzo dobry sezon. Wiemy, jak grają, ponieważ graliśmy z nimi już kilka razy. Wiemy, czego się spodziewać, wiemy jak ustawiają się, wiemy jak się bronią i jak lubią atakować. Musimy upewnić się, że jesteśmy na to gotowi i wykorzystać naszą intensywność, aby wywrzeć na nich presję.

? Być może porażka ze Slavią będzie dla nich mobilizująca. Z punktu widzenia Rangersów jest to również mecz derbowy. Gry w krótkim odstępie czasowym moją jednak zebrać swoje żniwo, o czym sami się przekonaliśmy.

Źródło: www.celticfc.net