Kennedy: Spotkanie Celticu z Rangersami to wciąż wielkie wydarzenie

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec John Kennedy ma nadzieję, że Celtic pokaże klasę i udowodni Rangersom, że wciąż trzeba się z nimi liczyć, kiedy to obie drużyny wybiegną w niedzielę na murawę stadionu Celtic Park.

Podopieczni Stevena Gerrarda niedawno zdobyli 55. tytuł Scottish Premiership i tym samym zniweczyli nadzieje The Bhoys na pobicie rekordu i sięgnięcie po 10 tytuł mistrzowski z rzędu. Tymczasowy trener Celticu Glasgow ma nadzieję, że jego podopieczni postawią twarde warunki gry w konfrontacji z odwiecznym rywalem.

 ? Spotkanie z Rangersami jest bardzo ważne dla wszystkich ? dla kibiców Celticu, dla klubu, dla samych zawodników. Każdy wie, co oznacza Old Firm Derby. To nie jest, że rozgrywki ligowe dobiegły już końca. Spotkanie Celticu z Rangersami to wielkie spotkanie ? to mecz derbowy i taki, w którym chcemy wszystko naprawić ? powiedział szkoleniowiec Celticu Glasgow podczas konferencji prasowej.

? Wiemy, że nasze wyniki w ostatnich spotkaniach z Rangersami nie były satysfakcjonujące. Mam tu na myśli zwłaszcza ostatni mecz (porażka 1:0 na Ibrox), gdzie zagraliśmy naprawdę dobrze, ale jednak straciliśmy bramkę i przegraliśmy.

? Fakt, że potrafiliśmy zdominować Rangersów i potrafiliśmy narzucić nasz styl dodaje nam pewności siebie. Postaramy się wygrać i sądzę, że chociaż straciliśmy tytuł mistrzowski, nie jesteśmy daleko za Rangersami i będziemy starać się wrócić do bycia najlepszym zespołem w Szkocji ? podsumował trener Celticu Glasgow.

Źródło: www.celticfc.net