Kennedy: Przyzwyczailiśmy się do sukcesów, a ten sezon był dla nas zupełnie inny

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, John Kennedy oczekuje, że jego drużyna powróci na ścieżkę zwycięstw podczas niedzielnego meczu w Scottish Premiership przeciwko Rangers FC.

W obecnym sezonie Celtic utracił tytuł mistrza Szkocji po 10 latach dominacji na rzecz Rangersów, a także przegrał z odwiecznym rywalem w ostatnim spotkaniu Pucharu Szkocji. Kennedy uważa jednak, że w piłce nożnej wszystko może zmienić się bardzo szybko.

? Piłka nożna może się zmienić się bardzo szybko. Widzieliśmy to na naszym przykładzie, kiedy to po wielu latach dominacji wkradł się ciężki sezon. Wszystko szybko może się zmienić i to samo dzieje się w drugą stronę. Przy każdej nadarzającej się okazji musisz spróbować uczynić z niej punkt zwrotny ? powiedział trener Celticu Glasgow podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

? W tym roku mieliśmy ciężki okres, ale nie usprawiedliwiamy tego, ponieważ sami jesteśmy za to odpowiedzialni. Musimy to jednak zmienić. W klubie takim jak Celtic musisz to zrobić tak szybko, jak to możliwe i wrócić na zwycięską ścieżkę.

? Przyzwyczailiśmy się do sukcesów, a ten sezon był dla nas zupełnie inny, ponieważ nie udało nam się niczego wygrać i nie jest to coś, co chcemy kontynuować.

? Następny mecz to starcie z Rangersami i musimy zrobić wszystko, aby był to początek następnej ery sukcesów.

Źródło: www.celticfc.net