Kennedy: Powinniśmy byli wygrać to spotkanie

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, John Kennedy był rozczarowany brakiem zwycięstwa swojego zespołu w spotkaniu z Rangers FC. Opiekun The Bhoys pochwalił jednak swoich piłkarzy za grę w starciu z odwiecznym rywalem.

? Jestem rozczarowany wynikiem i uważam, że powinniśmy byli wygrać to spotkanie ? powiedział trener Celticu Glasgow, John Kennedy w wywiadzie dla Celtic TV.

? Myślę, że zagraliśmy na dobrym poziomie ? stworzyliśmy wiele dobrych okazji i strzeliliśmy wspaniałego gola. Rangersi mieli jedną lub dwie krótkie chwile w meczu, w których spowodowali trochę problemów w naszym polu karnym, strzelając przy tym bramkę. Poza tym kontrolowaliśmy mecz i powinniśmy byli wykorzystać więcej okazji, które mieliśmy. Sama gra i postawa zawodników była absolutnie godna pochwały. Nie mogę nie wspomnieć też o rzucie karnym, ponieważ w moim odczuciu powinien to być ewidentny rzut karny.

? Jeśli chodzi o to, jak gracze i kadra radzili sobie w tym ostatnim okresie, to możemy być zadowoleni. Zmiana trenera jest zawsze trudna i łatwo jest się trochę złamać. Na szczęście wszyscy w klubie tworzymy jedność. Myślę, że było dziś widać jak ciężko zawodnicy pracowali i wspierali siebie nawzajem.

Źródło: www.celticfc.net