Kennedy: Oczekiwałem od moich piłkarzy właśnie takiego spotkania

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, John Kennedy pochwalił swoich podopiecznych za postawę w sobotnim meczu z Livingston. Celtic FC zwyciężył 6:0 w meczu 33. kolejki Scottish Premiership, tworząc solidne fundamenty pod dobry występ w meczu czwartej rundy Pucharu Szkocji z Rangers FC, który odbędzie się w przyszłym tygodniu.

? To było naprawdę przyjemne spotkanie do oglądania w naszym wykonaniu, w którym zaprezentowaliśmy naprawdę wysoki poziom. Szczerze mówiąc, właśnie tego się spodziewałem po moich zawodnikach ? powiedział trener Celticu, John Kennedy po meczu z Livingston.

? Sposób, w jaki udało nam się wejść w to spotkanie sprawił, czekałem na nadchodzące bramki. Mecz z Livingston był doskonałym przykładem całej pracy, którą wykonaliśmy w ciągu ostatniego miesiąca. To był doskonały występ.

? Livingston próbuje ustawić się wysoko na boisku. Musieliśmy uzbroić się w cierpliwość, ale kiedy już znaleźliśmy swój rytm, ruszyliśmy za ciosem. Livingston zawsze utrudnia grę, pracują bardzo ciężko i nie dają ci dużo czasu na podjęcie decyzji.

? Musimy być zabójcami pod bramką rywala i pokazaliśmy to w meczu z Livingston. Mieliśmy dużo więcej sytuacji bramkowych z pola karnego niż z 25 metrów przed bramką i to jest to, co chcemy robić.

? Dzisiejsze zwycięstwo to świetny sposób na poprawę pewności siebie. Jesteśmy zachwyceni.

Źródło: www.celticfc.net