Kennedy: Myślę, że jesteśmy blisko naszej najlepszej formy

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, John Kennedy uważa, że jego zespół ma niewielki margines błędu w niedzielnym starciu z Rangers FC. The Bhoys zmierzą się z nowo ukoronowanymi mistrzami w spotkaniu czwartej rundy Pucharu Szkocji na Ibrox.

Celtic, który cztery razy z rzędu wygrał Puchar Szkocji, ma za sobą zwycięstwo 6:0 w meczu rozgrywanym na Celtic Park z Livingston w ostatni weekend.

Kennedy widział sporo pozytywów po meczu z Livingston, ale spodziewa się, że w starciu przeciwko podopiecznym Stevena Gerrarda, którzy wygrali wszystkie 18 meczów ligowych na Ibrox w tym sezonie, konieczne będzie wspięcie się na absolutne maksimum możliwości.

? Myślę, że jesteśmy blisko naszej najlepszej formy. Byliśmy dobrzy w meczu z Livingston, byliśmy dużo bardziej konsekwentni ? powiedział trener Celticu.

? Zdominowaliśmy mecz, stworzyliśmy wiele okazji i nie pozwoliliśmy na zbyt wiele pod naszą bramką. Widziałem wiele pozytywów, ale będzie to trudna gra.

? To mecz pucharowy, a w meczach pucharowych nie można popełniać błędów. Trzeba wejść do gry i pokazać szczytową formę. Patrząc na nasz ostatni występ i dużą ilość czasu do przygotowania się, powinniśmy być w szczytowej formie.

? Wiemy jednak, że jadąc na Ibrox, wszyscy musimy być skoncentrowani i wykonywać swoje zadania. Wierzymy, że zagramy bardzo dobry mecz i uzyskamy korzystny dla nas rezultat.

? Zraniła nas utrata mistrzowskiego tytułu na rzecz Rangers FC. Kiedy pojawiają się takie okazje, chcemy to wykorzystać. W niedzielę liczy się dla nas przede wszystkim wynik. Nawet jeśli występ nie będzie doskonały, chcemy pokazać zwycięską mentalność i wygrać.

Źródło: www.celticfc.net