Kennedy: Musimy być bardziej wydajni i konsekwentni

0
John Kennedy
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, John Kennedy wziął udział w konferencji prasowej przed niedzielnym spotkaniem z Dundee United. Poniżej zapis z konferencji prasowej trenera The Bhoys.

? Jeśli chodzi o to, jak pracowaliśmy każdego dnia, to myślę, że byliśmy naprawdę dobrzy na boisku treningowym. Przygotowywaliśmy się tak jak zwykle i uważam, że zawodnicy naprawdę dobrze pracowali ? powiedział trener Celticu Glasgow na przedmeczowej konferencji prasowej .

? Staraliśmy się zachować spokój i nie być przesadnie emocjonalni. Próbowaliśmy odejść od tego, co stało się w klubie w zeszłym tygodniu. W tym tygodniu udało nam się zaczerpnąć wiary i pewności siebie z powodu naszego ostatniego zwycięstwa. Wyciągnęliśmy z gry pozytywy, mieliśmy naprawdę dobry tydzień treningowy z dobrą intensywnością i skupieniem. Musimy być teraz konsekwentni i opierać się na tym, co robimy i spróbować zobaczyć, dokąd nas to zaprowadzi.

? Co musimy poprawić w przyszłości? Po pierwsze musimy być bardziej wydajni i konsekwentni. Było wiele rzeczy w meczu z Aberdeen, które naprawdę mi się podobały, zwłaszcza w pierwszej połowie ? graliśmy wówczas gładko i lekko.

? To był dla nas dobry tydzień pod względem treningu, a dodatkowo mieliśmy mnóstwo czasu na kontakt z zawodnikami. Staraliśmy się zaszczepić w zawodnikach więcej wiary i pewności siebie i chcemy to pokazać w naszych występach.  

Źródło: www.celticfc.net