Jullien: Wierzymy w siebie i w trenera

0
Jullien
fot. www.celticfc.net

Obrońca Celticu FC, Christopher Jullien uważa, że ekipa The Bhoys może odzyskać formę, która przyniosła im sukces w zeszłym sezonie i poinformował, że zespół skupia się obecnie wyłączne na tym, aby pokazać to w najbliższym spotkaniu z Ross County w Pucharze Ligi.

Francuski obrońca wypowiedział się także na temat klęski swojej drużyny w czwartkowym meczu Ligi Europy ze Spartą Praga.

? To była zła noc, ale mamy przed sobą kolejne wielkie mecze. Będziemy ciężko trenować i szukać przyczyn tego, dlaczego poszło nam źle w Pradze.

? Mam zamiar potraktować mecz ze Spartą Praga jako lekcję. Jestem przekonany, że cały zespół to zrobi i będziemy się uczyć i ciężko pracować podczas treningów, aby wrócić do poziomu, który pokazywaliśmy w zeszłym sezonie.

? Mamy w składzie tych samych zawodników, co w zeszłym roku i tych samych pracowników, którzy wykonują świetną robotę. Mamy nad czym popracować i musimy sobie zaufać, aby wrócić do tego, co robiliśmy w zeszłym roku, kiedy chcieliśmy wygrać każdy mecz. Nadal chcemy wygrywać każdy mecz, ale są też mecze, w których nie wykorzystujemy okazji, aby je wygrać.

27-latek powiedział, że Celtic podejdzie do meczu pucharowego tak samo zmotywowani jak do każdego spotkania i dodał, że on i jego koledzy z drużyny mają całkowitą wiarę w siebie i w trenera.

? Odkąd przyjechałem do Celticu w zeszłym roku, nastawienie zespołu polegało wyłącznie na myśleniu o następnym meczu. Mamy mecz w niedzielę i skupiamy się tylko na tym, co przed nami. Liga Europy to wielkie rozgrywki i jesteśmy bardzo smutni z powodu wyniku.

? Wciąż wierzymy w siebie, wciąż wierzymy w trenera i jego współpracowników. Ma 100% naszego poparcia. Jest świetnym trenerem, wykonuje niesamowitą pracę w Celticu. Nie mam żadnych wątpliwości, że wrócimy do najwyższej formy. Musimy tylko spojrzeć na siebie i wymazać błędy. Dzięki temu wrócimy do stanu, w jakim byliśmy.

Źródło: www.celticfc.net