Jullien podekscytowany perspektywą powrotu na boisko

0
Jullien
fot. www.celticfc.net

Obrońca Celticu Glasgow, Christopher Jullien w 2021 roku nie pojawił się jeszcze na boisku. Francuski zawodnik w ostatnim meczu w 2020 roku przeciwko Dundee United nabawił się kontuzji, która wyeliminowała go z gry do końca sezonu. Od tego czasu Neil Lennon zrezygnował ze stanowiska trenera, The Bhoys stracili tytuł mistrzów Szkocji na rzecz Rangers, a klub wciąż nie ujawnił nazwiska nowego szkoleniowca.

Jullien większość 2021 roku spędził dotychczas we Francji, pracując nad swoją rehabilitacją i jest podekscytowany perspektywą ponownej gry przed kibicami, gdy rozpocznie się nowy sezon.

? Wspaniale jest wrócić, ponieważ minęło dużo czasu odkąd byłem w klubie po raz ostatni. To nie był dla mnie dobry dzień, ponieważ chociaż drużyna wygrała, doznałem kontuzji. ??Wspaniale jest wrócić, zobaczyć boisko i założyć ten piękny zestaw ? powiedział Jullien podczas prezentacji strojów na sezon 2020/21.

Czuję się dobrze. W ostatniej sesji, jaką odbyłem we Francji, zacząłem biegać po boisku tak jak wcześniej, więc byłem z tego naprawdę zadowolony. Muszę teraz iść za ciosem i popracować nad odzyskaniem sił. Nie mogę się doczekać powrotu na boisko z kolegami z drużyny.

? Kiedy widzisz, że twoi koledzy z drużyny grają w piłkę, a Ty nie jesteś w stanie nic zrobić, jest to bolesne. Samo myślenie o powrocie i ponownym cieszeniu się futbolem to uczucie, którego nie mogę się doczekać. Nie mogę się doczekać, aby ponownie zobaczyć fanów na trybunach.

Źródło: www.celticfc.net