Jota: Jestem bardzo podekscytowany, że tu jestem

0
Jota
fot. www.celticfc.net

Portugalczyk Jota jest jednym z zawodników, który rzutem na taśmę dołączył do Celticu Glasgow w ostatnich godzinach letniego okienka transferowego. W rozmowie z oficjalną strona klubową, były zawodnik Benfiki Lizbona opowiedział o swoim transferze do ekipy The Bhoys.

? Nigdy wcześniej nie byłem na Celtic Park oglądając mecz, ale z tego, co widziałem w filmach i z tego, co ludzie mi powiedzieli, to niesamowita atmosfera i szalone widowisko, więc nie mogę się doczekać gry tutaj i dawaniu z siebie wszystkiego ? powiedział Jota.

? Jestem bardzo podekscytowany, że tu jestem i nie mogę się doczekać, aby zacząć grać i walczyć dla Celticu, który jest ogromnym klubem. Nie mogę się doczekać zdobywania tytułów i spotkania z chłopakami, ponieważ jeszcze się nie spotkałem ich wszystkich ze względu na mecze reprezentacji. Treningi były dobre i nie mogę się doczekać pierwszego meczu.

? Myślę, że klub mówi sam za siebie, ze względu na historyczne rzeczy, które Celtic zrobił w przeszłości ? jest niesamowity, niewiarygodny. To niesamowity klub ze świeżymi pomysłami, a styl piłki nożnej, który preferuje jest bardzo dobry i myślę, że mi odpowiada.

? Chcę po prostu dać z siebie maksimum ? pomóc trenerowi, pomóc klubowi, pomóc moim kolegom z drużyny osiągnąć wszystko, czego chcemy.

Źródło: www.celticfc.net