Johnston i Palma pod znakiem zapytania w meczu z Motherwell

0
Luis Palma
fot. www.celticfc.net

Gwiazdy Celticu Glasgow, Alistair Johnston i Luis Palma wrócą do klubowych treningów dopiero w piątek, co daje im niewiele czasu na przygotowanie się do sobotniego meczu z Motherwell.

Johnston został powołany do reprezentacji Kanady na ćwierćfinał Ligi Narodów CONCACAF przeciwko Jamajce, a Luis Palma wystąpił w tym samym turnieju w reprezentacji Hondurasu przeciwko Meksykowi.

Niestety obie drużyny zostały wyeliminowane po dramatycznych rewanżowych spotkaniach, które miały miejsce we wczesnych godzinach porannych w środę. Kanadyjczyk rozegrał 84 minuty u siebie z Jamajczykami, po czym został zmieniony, podczas gdy Palma rozegrał 90 minut po rozdzierającej serce porażce w rzutach karnych w Mexico City.

Trener Celticu, Brendan Rodgers potwierdził dziś na konferencji prasowej jak wygląda ich status: – Nadal czekamy, aż niektórzy piłkarze wrócą do Szkocji. Luis Palma i Alistair Johnston wrócą dopiero w piątek, ale pozostali zawodnicy wrócili w dobrej formie.

Zapytany, czy Palma i Johnston zostaną wykluczeni z weekendowego spotkania, Rodgers powiedział: – Po prostu zobaczymy jak się mają.

Źródło: www.celticfc.net