Hart: Zawsze będę wdzięczny i zawsze będę wspierał Celtic

0
Joe Hart
fot. www.celticfc.net

Sobotni mecz z St. Mirren będzie okazją do zobaczenia ostatniego meczu Joe Harta na stadionie Celtic Park, po tym jak Anglik zdecydował się zakończyć piłkarską karierę po finałowym meczu w Pucharze Szkocji w najbliższy weekend.

Jutro Hart rozegra swój 704 mecz na poziomie klubowym, do których może dołożyć 75 występów w reprezentacji Anglii, co oznacza, że ​​dzięki występowi w finale Pucharu Szkocji rozegra w sumie 780 profesjonalnych meczów.

– To miejsce na zawsze pozostanie w moim sercu, bardzo je kocham – powiedział Hart.

– Zostałem tutaj świetnie powitany. To, jak czuliśmy się tutaj z rodziną jest naprawdę wyjątkowe. Zawsze będę wdzięczny i zawsze będę wspierał Celtic.

– Doceniam wszystko, doceniam wszystkie miłe słowa. Doceniam wsparcie. Doceniam wsparcie w postaci chęci, abyśmy cały czas byli lepsi – to pchnięcie, ta motywacja. W Celticu nikt nie akceptuje niczego innego niż to, co najlepsze.

– W klubie jest po prostu dużo miłości, dużo miłości i uznania i mam nadzieję, że ten związek się nie zakończy, kiedy odejdę na sportową emeryturę. Chcę to kontynuować tak długo, jak to możliwe.

Źródło: www.celticfc.net