Hart: Chcę pokazać wszystko, czego nauczyłem się w piłce nożnej

0
Joe Hart
fot. www.celticfc.net

Joe Hart jest jednym z najlepszych bramkarzy ostatniej dekady. Angielski zawodnik przez wiele lat był pewnym punktem Manchesteru City i reprezentacji Anglii. Teraz rozpoczyna kolejny rozdział w swojej karierze i w wieku 34 lat będzie miał szansę prowadzić do sukcesów ekipę The Bhoys.

? Jestem naprawdę zaszczycony, że tu jestem. To były szalone dni, ale jestem naprawdę podekscytowany, aby zacząć przygodę z Celtikiem ? powiedział Joe Hart na temat swoich przenosin do klubu z Celtic Park.

? Chcę pokazać wszystko, czego nauczyłem się w piłce nożnej. Czuję się stary, mówiąc to, ale zostałem zawodowcem, gdy miałem 17 lat, a więc 17 lat temu. Widziałem wiele ? wiele dobrego, ale również wiele zła. Chcę jednak wnieść do zespołu pasję. Kocham piłkę nożną, grałbym w piłkę nożną czy to z przyjaciółmi, czy z synem w domu, ale po prostu mam szczęście, że udało mi się grać na kilku poważnych scenach. Teraz mam nadzieję, że będę miał okazję robić to w tak wielkim klubie jak Celtic. Jestem pokorny. Cieszę się, że tu jestem i naprawdę nie mogę się doczekać pracy z nowym trenerem i wszystkimi zawodnikami. Chcę ciężko pracować, chcę nosić tę koszulkę z dumą i mam nadzieję robić dobre rzeczy dla Celticu.

Hart przechodzi do drużyny, która ma nie tylko nowego trenera w osobie Ange Postecoglou, ale także nowego kapitana ? Calluma McGregora, który zrobił wszystko, aby odpowiednio powitać nowego bramkarza w składzie.

? Callum McGregor był świetny. Nie ma znaczenia, ile razy byłeś w takiej sytuacji lub w ilu drużynach grałeś. Spotkanie z kolegami z drużyny zawsze jest dużym wydarzeniem. Callum sprawił, że od razu poczułem się swobodnie. Widzę, że ma szacunek dla chłopaków i ma również mój szacunek. Cieszę się na współpracę z nim.

Źródło: www.celticfc.net