Forrest: To, co klub zrobił w ciągu ostatnich 10 lat jest niesamowite

0
James Forrest
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu FC, James Forrest w urodzinowym wywiadzie udzielonym dla oficjalnej strony klubowej opowiedział o swojej dotychczasowej karierze w ekipie The Bhoys oraz o roli Scotta Browna jako kapitana zespołu.

? To była dla mnie szalona podróż. Mam wiele wspomnień z Ligi Mistrzów, innych pucharów, tytułów ligowych, gier – było mnóstwo wzlotów. Kiedy wygrywasz trofea, kiedy tego spróbujesz, chcesz więcej.

? To, co klub zrobił w ciągu ostatnich 10 lat jest niesamowite i wspaniale jest być jego częścią. Celtic jest niesamowity jeżeli chodzi o akademię. Zawsze przyciągał dobrych graczy i dobrze, że otrzymują oni szansę również w pierwszej drużynie. Wspaniale jest mieć zawodników, którzy przeszli przez akademię i wiedzą, o co chodzi w klubie.

? Każdego roku od samego początku sezonu Celtikowi towarzyszy presja. Zawsze oczekuje się, że będziemy walczyć o tytuł i puchary. Dla nas nadchodzący sezon nie będzie inny!

James Forrest wyraził także swój podziw dla kapitana zespołu, Scotta Browna.

? Każdy, z kim porozmawiasz – bez względu na to, czy jest tutaj, czy odszedł z Celticu, czy właśnie do niego dołączył – powie Ci, jak ważny w klubie jest Broony jako kapitan.

? Kiedy pojawiają się nowi zawodnicy, może nie zdają sobie sprawy, jak ważny jest, dopóki nie znajdą się w szatni i nie poznają go i jego charakteru. Od pierwszego trofeum do tej pory myślę tak samo. Od zawsze trzyma wysoki pozom. To bardzo pomaga klubowi.

Źródło: www.celticfc.net