Forrest o zakontraktowniu Postecoglou

0
James Forrest
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu, James Forrest przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Szkocji, która przygotowuje się do Mistrzostw Europy. 29-letni pomocnik jako jeden z pierwszych zawodników The Bhoys wypowiedział się na temat nominacji Ange Postecoglou na stanowisko trenera klubu z Celtic Park.

? Dobrze jest być na zgrupowaniu ze Szkocją. To dobrze dla kraju i wspaniale jest być częścią. Gdy mistrzostwa dobiegną końca, wrócimy do Celticu, więc jest na co czekać ? powiedział Forrest.

? Tom Rogic powiedział mi naprawdę dobre rzeczy o nowym trenerze. Współpracował z nim w reprezentacji Australii i powiedział, że jest bardzo dobry i że wielu graczy mówi o nim z uznaniem. To co powiedział Tom, usłyszałem także od wielu różnych osób, więc to dobry znak i nie mogę się doczekać rozpoczęcia współpracy.

? Wszyscy będą chcieli zrobić dobre wrażenie na nowym trenerze i myślę, że to będzie to ekscytujący czas dla graczy, kibiców i wszystkich w klubie. Zawsze musisz starać się robić postępy, być na bieżąco z własną grą i ciągle się poprawiać. W związku z tym nie możemy się doczekać, kiedy nowy menedżer pojawi się w klubie i będzie z nim współpracować.

Źródło: www.celticfc.net