Forrest gotowy na mecz z Rangersami

0
James Forrest
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, John Kennedy poinformował, że James Forrest wróci do składu zespołu The Bhoys na niedzielne spotkanie przeciwko Rangersom i wierzy, że selekcjoner reprezentacji Szkocji, Steve Clarke rozważy powołanie skrzydłowego w kontekście Mistrzostw Europy.

Reprezentant Szkocji miał w tym sezonie długą przerwę spowodowaną operacjż kostki, a po powrocie do gry miewał problemy z plecami i ścięgnem, podkolanowym, które wykluczyły go z gry w dwóch ostatnich spotkaniach.

Kennedy poinformował, że Forrest będzie mógł zagrać w meczu z Rangersami na Ibrox i może zainteresować Clarke’a w kontekście wyboru składu na Mistrzostwa Europy.

? James Forrest trenował przez cały tydzień i był praktycznie gotowy tuż przed meczem z Aberdeen.

? Mikey Johnston również trenował w tym tygodniu, więc mamy lepszy skład pod względem dobru wyjściowej jedenastki.

? Jeśli Steve Clarke obserwował mecze Celticu, z pewnością zauważył, że kiedy James wrócił Forrest wrócił na boisko, wyglądał jak za najlepszych czasów. Miał teraz niewielką przerwę, opuścił dwa mecze, ale znów jest w formie.

? Jeśli chodzi o reprezentację, to przez lata był graczem, który dał Szkocji świetne mecze i na pewno jest typem atakującego, kreatywnego zawodnika, którego chciałbyś mieć w swojej drużynie. Jestem prawie pewien, że Steve Clarke będzie brał go pod uwagę w kontekście Euro.

Źródło: www.celticfc.net