Elyounoussi zachwycony hattrickiem i wygraną z Motherwell

0
Mohamed Elyounoussi
fot. www.celticfc.net

Napastnik Celticu Glasgow, Mohamed Elyounoussi dzięki hattrickowi strzelonemu w meczu przeciwko Motherwell, ma na swoim koncie już 11 bramek w obecnym sezonie w we wszystkich rozgrywkach. Norweski napastnik wyznał, że ma nadzieję, że będzie kontynuował dobrą formę strzelecką po spotkaniach reprezentacji narodowych.

? Jestem zachwycony i bardzo się cieszę, że rozegraliśmy dobry mecz i zdobyliśmy trzy punkty. Byłem rozczarowany, że nie zdobyłem hattricka w meczu przeciwko Lille, ale dzisiaj powiedziałem menedżerowi po zdobyciu dwóch bramek, że zamierzam strzelić trzeciego gola i zabrać piłkę do domu. Oczywiście jestem z tego zadowolony, a także z faktu, że mogłem pomóc zespołowi zdobyć trzy punkty.

? To była świetna reakcja po stracie bramki, dlatego trzeci gol był tak ważny. Kiedy przeciwnik strzelił gola, musieliśmy pokazać reakcję. Musieliśmy także pokazać reakcję za czwartkowy mecz ze Spartą Praga i myślę, że pokazaliśmy dziś charakter i najlepszą stronę naszej gry. Teraz zależy tylko od nas, czy będziemy kontynuować ten rozmach.

? Moja córka dostanie ode mnie piłkę meczową. Oglądała mecz z domu, więc miejmy nadzieję, że była dumna!

? Wierzę, że wspólnie z kolegami z Celticu odniesiemy teraz zwycięstwa z naszymi reprezentacjami, unikniemy kontuzji, a następnie wrócić tutaj i będziemy kontynuować to co dziś rozpoczęliśmy. Nie zdawałem sobie sprawy, że strzeliłem już 11 bramek. Po prostu skupiam się wyłącznie na kolejnym meczu.

Źródło: www.celticfc.net