Elyounoussi: Wybór był oczywisty

0
Mohamed Elyounoussi
fot. www.celticfc.net

Mohamed Elyounoussi doszedł do porozumienia z władzami Celticu FC i w sezonie 2020/21 również będzie bronił barw szkockiego klubu. Norweski napastnik w rozmowie z oficjalną stroną klubową, opowiedział o swojej decyzji.

? Jestem bardzo szczęśliwy. To wielki moment dla mnie i mojej rodziny. Jesteśmy bardzo szczęśliwi w Glasgow. Podobał mi się mój pierwszy rok tutaj. Lubię pracować z kadrą trenerską i zawodnikami, wszystkimi w klubie, więc był to naprawdę łatwy wybór.

? Odkąd skończyła się liga, otrzymałem wiele pozytywnych wiadomości od fanów. Powiedzieli mi, co myślą o mnie i zachęcali do kolejnego sezonu tutaj. Muszę przyznać, że dzięki temu wybór był jeszcze łatwiejszy.

? Trudno powiedzieć nie, gdy dostaje się tak wiele wiadomości i pozytywnych opinii. Fani są oczywiście jednym z powodów, dla których zostaję tu jeszcze rok.

Elyounoussi zagrał dla Celticu 20 spotkań i strzelił siedem bramek, pomagając drużynie Neila Lennona wygrać Puchar Ligi i zdobyć dziewiąty z rzędu tytuł mistrza Szkocji.

Norweski napastnik musiał również poradzić sobie z frustrującą kontuzją, ale po ciężkiej pracy podczas kwarantanny i po powrocie do treningów, Elyounoussi jest przygotowany, aby wnieść jeszcze więcej jakości do zespołu.

? Nadchodzi ciekawy sezon i myślę, że mogę zrobić jeszcze więcej niż dotychczas. Oczywiście kontuzja skomplikowała sytuację, więc w tym roku postaram się dać z siebie jeszcze więcej.

? To może jeden z największych sezonów w historii Celticu, więc nie ma presji. Po prostu czekamy! Trenowaliśmy naprawdę ciężko i jestem pewien, że wszystkie inne drużyny w lidze także ciężko pracowały, aby nas zatrzymać. Damy z siebie wszystko. Mam nadzieję, że będziemy mogli rozgrywać mecze z naszymi fanami tak szybko, jak to możliwe, ponieważ mam nadzieje, że z ich pomocą uda nam się osiągnąć coś wspaniałego.

Źródło: www.celticfc.net