Elyounoussi: Old Firm Derby to jedno z największych spotkań na świecie

0
Mohamed Elyounoussi
fot. www.celticfc.net

Napastnik Celticu Glasgow, Mohamed Elyounoussi wypowiedział się na temat najbliższego meczu ligowego z Rangers FC.

? Jak wszyscy, nie mogę się doczekać tej gry. Byłoby miło, gdyby fani mogli być na stadionie razem z nami, ale to nie odbiera tego, jak wielka jest to gra ? powiedział Elyounoussi w rozmowie z oficjalną stroną Celticu.

? Mamy szeroki i silny skład, dlatego jestem pewien, że każdy, kto zagra da z siebie wszystko. Być może nie będzie aż takich emocji, jak w momencie, kiedy gralibyśmy z fanami, ale będziemy przygotowani do meczu najlepiej jak to możliwe i postaramy się wygrać.

Elyounoussi jak rozegrał jedno spotkanie derbowe z Rangersami w finale Pucharu Ligi. 26-latek opuścił z kolei ostatnie spotkanie ligowe pomiędzy drużynami w grudniu, ale powiedział, że te mecze są już przeszłością i liczy się tylko jutrzejsze spotkanie.

? Cokolwiek wydarzyło się w przeszłości, skupiam się ad tym, co przed nami. Trenowaliśmy dobrze w piątek i mieliśmy dobrą sesję treningową. W ogóle nie myślimy o ostatnim meczu, skupiamy się tylko na tym, co nas czeka.

? Old Firm Derby to jedno z największych spotkań na świecie. Nie mogę się go doczekać. To ogromny mecz, który mamy nadzieję wygrać.

Źródło: www.celticfc.net