Elyounoussi: Możemy wyciągnąć wiele pozytywów z meczu z Lille

0
Mohamed Elyounoussi
fot. www.celticfc.net

Napastnik Celticu, Mohamed Elyounoussi widzi wiele pozytywów po czwartkowym meczu Ligi Europy z OSC Lille, który zakończył się remisem 2:2. Według reprezentanta Norwegii, starcie z francuskim klubem może posłużyć ekipie The Bhoys jako wielki wzrost pewności siebie przed niedzielnym półfinałem Pucharu Szkocji.

? Zagraliśmy dobry mecz, ale ostatecznie to nie wystarczył. Jesteśmy trochę rozczarowani, ponieważ prowadziliśmy 2:0, a potem traciliśmy dwa gole w dość łatwy sposób ? powiedział 26-letni napastnik.

? Oczywiście pojawia się krytyka, kiedy nie wygrywamy meczów, ale zawsze trzymamy się razem. Jest wiele pozytywów z naszej gry i wydajności przeciwko Lille. Nie cieszy nas tylko jeden punkt, ale gdybyś zapytał mnie przed meczem, byłbym zadowolony z jednego punktu. Reakcja i styl gry, który pokazaliśmy po meczu w Aberdeen zasługiwał na trzy punkty.

? Zawsze jestem pewny siebie i zawsze wierzę w moich kolegów. Jesteśmy tutaj, aby konkurować z najlepszymi i myślę, że możemy zajść daleko w Lidze Europy. Byłoby lepiej z trzema punktami, ale w przyszłym tygodniu będziemy mieć kolejne spotkanie.

? Mogłem strzelić więcej goli, więc jest to trochę rozczarowujące, ale Lille to dobry zespół i jeden punkt jest zasłużony dla obu drużyn.

Źródło: www.celticfc.net