Elyounoussi: Czuję, że jestem w świetnej formie

0
Mohamed Elyounoussi
fot. www.celticfc.net

Napastnik Celticu Glasgow, Mohamed Elyounoussi znajduje się w wysokiej dyspozycji strzeleckiej i w ostatnich czterech meczach dla ekipy The Bhoys zdobył cztery bramki. Norweski napastnik marokańskiego pochodzenia ma nadzieję, że uda mu się wpisać na listę strzelców także w najbliższym meczu Ligi Europy ze Spartą Praga.

? Czuję, że jestem świetnej formie. Drużyna ma się dobrze i tak długo, jak będziemy wygrywać, jest to najistotniejsze. Jako gracz ofensywny zawsze chcę wnieść swój wkład w postaci bramek lub asyst, więc bardzo się cieszę, że mogę pomóc mojej drużynie i mam nadzieję, że uda mi się to utrzymać.

? Moim głównym celem jest grać najlepiej jak potrafię dla Celticu. Dobrze czuję się w klubie i staram się dać z siebie wszystko w każdym meczu i to jest mój główny cel. Dopóki gram dobrze, to jest najważniejsze. Do tej pory dobrze czułem się w Celticu i dlatego chciałem przedłużyć wypożyczenie o kolejny rok i jak na razie jest bardzo dobrze.

? Każdy zespół może mieć spadek formy, ale myślę, że wróciliśmy do dobrej dyspozycji. Mieliśmy dobry tydzień ? mam na myśli dobry występ na wyjeździe przeciwko Lille, a potem w niedzielę z Aberdeen. Musimy utrzymać to tempo.

? Spodziewamy się trudnej gry. To ważny mecz dla obu drużyn i obie drużyny będą starały się wygrać, aby nadal mieć możliwość awansu, więc spodziewam się trudnego meczu z dobrą drużyną.

Źródło: www.celticfc.net