?Edouard przypomina Lacazette’a?

1
Odsonne Edouard
fot. www.celticfc.net

Były zawodnik Celticu Glasgow i londyńskiego Arsenalu, Charlie Nicholas uważa, że Odsonne Edouard swoim stylem gry przypomina Alexandre’a Lacazette’a i mógłby z powodzeniem sprawdzić się w zespole Kanonierów.

Edouard w obecnym sezonie zdobył 28 bramek dla zespołu mistrza Szkocji we wszystkich rozgrywkach i zdaniem Nicholasa ma wiele wspólnych cech ze swoim rodakiem.

? Z pewnością Edouard mógłby grać w Arsenalu, ponieważ sposób, w jaki grają pasuje do jego stylu.

? Problem polega na tym, aby właściwie ocenić, czy Edouard jest teraz gotowy, aby grać co tydzień dla Arsenalu, biorąc pod uwagę konkurentów, jakich spotkałby w Londynie.

? Jestem wielkim fanem Alexandre’a Lacazette’a, a Edouard ma w swoim stylu sporo stylu Lacazette’a. Na pewno nie przyjedzie do Anglii i zdobędzie od razu 20 do 25 bramek w sezonie.

? Edouard ma potencjał, ale nie jestem przekonany, że Arsenal zdecyduje się go kupić. Problemem jest to, że Celtic ocenia go jako gracza o wartości 40 milionów funtów.

? Wszystko sprowadzi się to do tego, czego chce Edouard. Jeśli będzie chciał odejść, to odejdzie. Celtic wybierze gotówkę zamiast gracza, który nie jest w pełni zaangażowany, ponieważ historycznie tak właśnie zrobili – z Dembele, Virgilem van Dijkiem i Kieranem Tierneyem.

Przypomnijmy, że francuski napastnik The Bhoys łączony jest z odejściem z zespołu mistrza Szkocji.

Źródło: www.metro.co.uk

1 KOMENTARZ

  1. Z całym szacunkiem do naszego zawodnika, ale przepadłby w takim zespole. Może odejść do Anglii, ale na początek do jakiegoś słabszego klubu, aby spokojnie mógł regularnie grać i strzelać.