Edouard podąży śladami Kierana Tierneya?

0
Forrest Edouard
fot. www.celticfc.net

Pomimo licznego zainteresowania podczas letniego okienka transferowego, napastnik Celticu FC, Odsonne Edouard pozostał w ekipie The Bhoys na sezon 2020/21.

Obecna umowa francuskiego napastnika wygasa za 18 miesięcy i wszystko wskazuje na to, że latem Celtic zdecyduje się na jego sprzedaż.

22-latek jest teraz reprezentowany przez Stellar Group, czyli tą samą agencję, która reprezentuje interesy aktualnego zawodnika Tottenhamu Hotspur, (wypożyczonego z Realu Madryt) Garetha Bale’a, Jacka Grealisha z Aston Villi, czy Saula Nigueza z Atletico Madryt.

Firma z siedzibą w Londynie była również zaangażowana w rekordowy transfer Kierana Tierneya z Celticu do Arsenalu za kwotę 25 milionów funtów w sierpniu 2019 roku, coprowadziło do spekulacji, że Edouard może chcieć podążać podobną ścieżką pod koniec sezonu.

W przeszłości Edouard był łączony z wieloma europejskimi drużynami, w tym właśnie z Arsenalem, a ostatnio zainteresowanie jego osobą wykazywał także AC Milan i Juventus. Odejście napastnika zimą jest jednak wykluczone, ponieważ Celtic Glasgow koniecznie chce zatrzymać Francuza przynajmniej do końca sezonu.

Źródło: www.glasgowlive.co.uk