Eddie Howe wciąż preferowanym kandydatem Celticu

0
Celtic Park
fot. www.celticfc.net

Były trener Bournemouth, Eddie Howe wciąż jest preferowanym kandydatem Celticu Glasgow do obsadzenia wakującego stanowiska trenera. Szkoccy giganci nie mają stałego trenera, odkąd Neil Lennon opuścił Celtic Park w lutym.

Howe pozostaje bez pracy od opuszczenia Vitality Stadium zeszłego lata po nieudanej próbie utrzymania Wisienek w Premier League w ich piątym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Według Sky Sports News, Howe chciałby zabrać do Glasgow swoich byłych współpracowników z Bournemouth, gdyby zdecydował się na przeprowadzkę do Celticu. W ostatnich dniach mówiło się jednak, że Howe odbył już kilka rozmów z władzami The Bhoys, które póki co okazały się bezowocne.

Celtic chciał ogłosić nazwisko nowego trenera przed rozpoczęciem odnawiania biletów okresowych w tym tygodniu, ostatecznie jednak nie udało się zrealizować tego celu.

Howe spędził osiem lat w Bournemouth w swoim drugim okresie jako trener tej drużyny, a miało to miejsce w latach 2012-2020. W tym czasie udało mu się poprowadzić klub do awansu z League One do Premier League.

Źródło: www.skysports.com