Duffy: Dam z siebie wszystko dla Celticu

0
Shane Duffy
fot. www.celticfc.net

Po spotkaniach reprezentacji narodowych, nowy obrońca Celticu, Shane Duffy zameldował się w Glasgow. W swoim powitalnym wywiadzie, Irlandczyk opowiedział o swoich aspiracjach związanych z przenosinami do zespołu The Bhoys.

? Jestem w dobrym wieku, zbliżam się do szczytu kariery i mam nadzieję, że fani Celticu zobaczą mnie w świetnej dyspozycji. Jestem obecnie na dobrym etapie kariery, potrzebuję kilku gier, aby być w najwyższej formie i jestem podekscytowany.

? Muszę być sobą dla zespołu i trenera. Jestem solidnym obrońcą, który po prostu chce trzymać piłkę z dala od swojej bramki i jestem w stanie zrobić wszystko, aby wygrać za wszelką cenę. To jest mentalność, z którą dorastałem i nigdy się nie zmienię.

? Dam z siebie wszystko dla klubu, kolegów z drużyny i dla siebie. Takie zawsze było moje podejście do piłki nożnej i życia. Jeśli uda mi się to wnieść do zespołu, mam nadzieję, że będzie to dobre dla każdego. To wspaniałe uczucie, że w końcu tu jestem. To był dla mnie bardzo pracowity tydzień. Miałem wiele rzeczy na głowie, ale wylądowałem w Glasgow zeszłej nocy i teraz po prostu buzuję, żeby zacząć swoją przygodę z klubem.

Źródło: www.celticfc.net